Sklep Części i Akcesoriów


Oferujemy wszystkie części zamienne i akcesoria do samochodów marki Nissan.

Dla tych z Państwa, którzy chcą rozszerzyć funkcjonalność, wygodę i poczucie bezpieczeństwa oferowane w danym pakiecie wyposażenia samochodu, zachęcamy do przeanalizowania swoich indywidualnych potrzeb w tym zakresie i skonsultowania
ich z pracownikami naszego salonu. Bogata oferta wyposażenia dodatkowego i akcesoriów Nissan stworzone zostały właśnie po to, aby jak najtrafniej dopasować samochód pod Państwa indywidualne oczekiwania. Dodatkowe elementy będą zainstalowane w Państwa samochodzie na miejscu w naszym serwisie, a radość korzystania z pełni możliwości auta będzie Państwu towarzyszyć już od pierwszych chwil wyjechania nowym pojazdem z salonu.

Z szerokiej gamy oryginalnych akcesoriów do aut marki Nissan szczególnie polecamy praktyczne dodatki, takie jak autoalarmy, bagażniki, przystawki na rowery, siatki czy dywaniki do bagażnika. Oprócz tego dostępna jest pełna lista wyposażenia dodatkowego: listwy boczne, nakładki na progi, dywaniki, felgi aluminiowe oraz wiele innych akcesoriów.

 

Kontakt SKLEP CZĘŚCI I AKCESORIÓW AUTO ŁÓDŹ:

ul. Brzezińska 28
tel. 42 233 00 05

czesci@nissan-lodz.com


Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek:  8:00 - 16:00


Serdecznie zapraszamy!